Sprawozdanie z decoupage . PDF Drukuj Email
Wpisany przez ops   
poniedziałek, 09 września 2013 11:24

 

Kolejne zajęcia w ramach projektu

 


Trwają zajęcia w ramach projektu „Trzymajmy się razem – zróbmy pierwszy krok” dla 12 uczestników projektu  współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Priorytetu VII: Promocja integracji społecznej

Działania 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji

Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

 

W dniach 12-19 sierpnia  2013 roku odbyły się warsztaty z ,,Decoupage”, w których uczestnicy z dużym zaangażowaniem brali czynny udział.

 

Celem szkolenia było odkrywanie i poznawanie przez uczestników własnych zasobów twórczych. Technika ta polega na zdobieniu przedmiotów (mebli, skrzynek, kasetek, tacek, doniczek, itp.) poprzez wydzieranie lub wycinanie elementów papierowych (z papierów lub serwetek) i naklejanie ich na wybraną powierzchnię: drewnianą, metalową, ceramiczną, tekturową, plastikową lub skórę albo tkaninę. Technika decoupage stała się popularna na tyle, że została dostrzeżona przez przedsiębiorców, którzy zajęli się produkcją akcesoriów do zdobienia przedmiotów. Obecnie dostępne są specjalne papiery, kleje, media i lakiery. Dzięki temu technika decoupage nigdy nie była łatwiejsza.

 

Szczególne gratulacje dla Panów, którzy  z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w ten rodzaj kursu !!!

Ponadto, czterech Panów od 20 sierpnia br. kontynuuje zajęcia teoretyczne, w ramach kursu ,,Nowoczesny magazynier z obsługą wózków widłowych i obsługą komputera”

W dniach 03-06.09.2013r. planujemy w ramach Działań o charakterze środowiskowym wyjazd kulturalno – turystyczny do Zakopanego dla uczestników projektu i ich otoczenia.

W miesiącu wrześniu zostaną również przeprowadzone zajęcia dla Pań ,,Opiekunka osób starszych i dzieci”


Sporządziła: Marlena Rajn

Kierownik projektu: Joanna Wiraszka

 

Poprawiony: poniedziałek, 09 września 2013 11:37
 

SZUKAJ


Prusice


BIP


Urząd Pracy


DOPS


Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej


Dolnośląski Urząd Wojewódzki